OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

Program „Ogólnopolska Karta Seniora – edycja Miasto Leszno” został uchwalony w kwietniu 2022r. Program przeznaczony jest dla Seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i są mieszkańcami Miasta Leszna. Karta wydawana jest bezpłatnie.

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista ponad 3000 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.oks.glosseniora.pl.

W poszerzenie i urozmaicenie oferty dla Seniorów mogą włączyć się również firmy i przedsiębiorcy, którzy wyrażą chęć przystąpienia do Programu.

Wnioski o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora należy składać w biurze Zespołu ds. Programów i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lesznie przy ulicy Gabriela Narutowicza 73/1, pok.nr 3.  Szczegółowych informacji można także uzyskać pod numerem telefonu 605 338 014.


Pliki do pobrania


Obrazek
Obrazek