Targi Viva Seniorzy 2018 w Poznaniu

Nie mogło nas tam zabraknąć.... W końcu to impreza zorganizowana dla seniorów. W tym roku odwiedziliśmy targi odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Była bogata oferta wystawców, jak i atrakcyjny program artystyczny.

Czytaj więcej
Festyn z okazji Dnia Seniora

Mieliśmy kolejną okazję do świętowania. Jak co roku uroczyście obchodziliśmy Dzień Seniora. Uświetnieniem naszej uroczystości był występ leszczyńskich Mażoretek. Dziękujemy im za wspaniały popis umiejętności.

Czytaj więcej
"Stop manipulacji. Nie kupuj na prezentacji."

Pod takim hasłem odbyła się w Domu Seniora prelekcja przestrzegająca Seniorów przed zakupami na prezentacjach. Dowiedzieliśmy się jakimi metodami posługują się prezenterzy podczas pokazu, zachęcając nas do kupna towarów po zawyżonych cenach.

Czytaj więcej
I Wielkopolski Bieg OPS-ów

Zdobyliśmy tytuł Najaktywniejszego Ośrodka Pomocy Społecznej w I Wielkopolskim Biegu OPS-ów, który odbył się 22 września w Karczmie Borowej na Polanie Trzech Dębów. Pozostaje nam za rok obronić tytuł. Chętni już mogą szlifować formę.

Czytaj więcej
Przywitaliśmy lato

Lato, lato wszędzie, oszalało, zwariowało moje serce.... A mogło zwariować z nadmiaru wrażeń na festynie z okazji powitania lata. Towarzyszyły nam tańce, konkurencje z nagrodami i dobre jedzenie. Nie obyło się bez wzruszeń. Pożegnaliśmy naszą kucharkę, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Czekamy…

Czytaj więcej
Jasełka w Przedszkolu Św. Elżbiety

Jak co roku gościliśmy w Przedszkolu Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety. Obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu przedszkolaków. Niektórym z nas zakręciła się w oku niejedna łza. Dzieci potrafią skruszyć najtwardszą skałę...

Czytaj więcej