Program CZYSTE POWIETRZE

Program Czyste Powietrze to kompleksowy plan działań zaprojektowany w celu poprawy efektywności energetycznej oraz zmniejszenia emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków.

Czytaj więcej
Dzień pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego przypadającego na dzień 21.11.2020 Prezydent Miasta Leszna kieruje list bezpośredni do wszystkich pracowników socjalnych i osób zaangażowanych w pomoc społeczną w Lesznie

Czytaj więcej
Poszukujemy pielęgniarki

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lesznie w ramach projektu „Środowiskowe Centrum Wsparcia Osób Starszych” ogłasza nabór na stanowisko „Pielęgniarka”.

Czytaj więcej
Podziękowania

Nasza praca w zdecydowanej większości polega na kontakcie z osobami potrzebującymi naszej pomocy i wsparcia.

Czytaj więcej
Otwarcie KASY

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce, kasa MOPR w Lesznie będzie otwarta tylko w poszczególne dni.

Czytaj więcej
WOLONTARIAT

W związku z potrzebą i koniecznością objęcia pomocą osób lub rodzin poddanych kwarantannie zapraszamy do współpracy z nami.

Czytaj więcej
Wnioski PFRON

W związku z pandemią koronowirusa "COVID-19" termin składania wniosków o dofinansowanie ze środków algorytmowych PFRON uległ zmianie.

Czytaj więcej
Nowe zasady funkcjonowania

W związku z pandemią koronowirusa COVID-19 oraz w trosce o zdrowie Państwa i Pracowników MOPR, od 16 marca do odwołania w naszym Ośrodku będą obowiązywać nowe zasady funkcjonowania.

Czytaj więcej